Who wants to be a refugee

UNFORGETABLE MEETING- NIEZAPOMNIANE SPOTKANIE

Utworzono: 30.03.2019

W dniach 21.03-28.03 sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w międzynarodowej wymianie w ramach realizowanego w szkole projekty „Who wants to be a refugee?”.  Uczniowie Katarzyna Czajczyńska, Katarzyna Szulc, Igor Fingas, Marcin Szkudlarek, Eliza Bartczak i Agata Gołza wraz z trzema nauczycielami dyrektorem szkoły panem Ireneuszem Pietrzakiem, panią Joanną Dudkowiak a także z koordynatorem projektu panią Agnieszką Węclewską spędzili wspaniałe chwile w miejscowości Pescara w regionie Abruzji. Gospodarzem spotkań była szkoła Liceo Artistico Musicale Coreutico „Misticoni-Bellisario” Pescara. Udział w wymianie wzięli również uczniowie z Turcji, Bułgarii i Danii.

Erasmus plus w wersji Duńskiej

Utworzono: 30.03.2019

W dniach od 8 marca do 14 marca uczennice naszej szkoły Katarzyna Bryła, Natalia Nowicka, Iga Flejszman, Aleksandra Matczak i Kinga Suchecka wraz z koordynatorem projektu panią Agnieszką Tomczyk, nauczycielem panem Krzysztofem Filipowiczem i dyrektorem szkoły panem Ireneuszem Pietrzakiem wzięły udział w ostatniej wymianie międzynarodowej w ramach projektu Erasmus plus „Who wants to be a refugee?”.

Międzynarodowe spotkanie w Göksun

Utworzono: 30.06.2019

W dniach 10-14 czerwca 2019r miało miejsce ostatnie międzynarodowe spotkanie przedstawicieli szkół partnerskich (Danii, Polski, Turcji, Bułgarii i Włoch) w ramach projektu "Who want to be a refugee?” w Göksun w Turcji. W spotkaniu wzięło udział po dwóch członków każdego zespołu z państw biorących udział w projekcie (z Polski koordynatorka projektu Agnieszka Tomczyk wraz z dyrektorem szkoły Ireneuszem Pietrzakiem). Spotkanie odbyło się zgodnie z ustalonym harmonogramem natomiast celem była ocena dwuletnich działań i pracy wykonanych w ramach projektu.

FIRST TIME IN POLAND, FIRST TIME IN BLIZANÓW

Utworzono: 31.05.2018

W dniach 07.05-13.05 w naszej szkole miało miejsce wielkie wydarzenie przygotowane przez całą naszą społeczność a zaplanowane i zorganizowane przez dyrektora szkoły Pana Ireneusz Pietrzaka oraz koordynatorkę projektu Panią Agnieszkę Węclewską. Czterej partnerzy ze szkół z Danii, Włoch, Bułgarii i Turcji odwiedziło nas i uczestniczyło w realizacji kolejnego etapu projektu „Who wants to be a refugee?”.