Intercultural Awarness by Photography

Uczestnicy programu Erasmus + z wizytą na Cyprze

Utworzono: 10.11.2023

W dniach 11 – 15 listopada 2019r. dwoje opiekunów: Ireneusz Pietrzak – dyrektor szkoły, Katarzyna Nowak – nauczycielka j. angielskiego oraz pięcioro uczniów: Klaudia Ratajczyk, Hanna Szurek, Maria Bryła, Julia Wypych i Olaf Wesołowski ze Szkoły Podstawowej

Wyjazd uczniów do Tarquinii

Utworzono: 02.03.2020

W dniach 23-28 lutego 2020 roku ośmioro uczniów: Kacper Cailer, Julita Juszczak, Joanna Korzeniewska, Julia Koszela, Hanna Szurek, Martyna Szurek, Julia Walczak, Kinga Walczak brało udział w międzynarodowej wymianie uczniów w ramach projektu Intercultural Awareness by Photography. Razem z trójką  nauczycieli – dyrektorem szkoły Ireneuszem Pietrzakiem, panią Elżbietą Matyjasz i panem Mateuszem Wódką spędzili ten czas we Włoszech w miejscowości Tarquinia.

Uczestnicy projektu Erasmus + z wizytą w Brukseli

Utworzono: 30.06.2023

W dniach 02-07 czerwca 2022 roku siedmioro uczniów Szkoły Podstawowej w Blizanowie brało udział w międzynarodowej wymianie uczniów w ramach projektu Erasmus+ "Intercultural Awareness by Photography". Razem z nauczycielami przebywaliw stolicy Belgii – Brukseli. W wymianie brali udział również uczniowie z Cypru, Rumunii
i Włoch. Organizatorem spotkania była Szkoła Podstawowa im. Romualda Trauguttaw Blizanowie.

Wizyta w Hadze i Amsterdamie

Utworzono: 31.07.2023

How to get to...? Could you tell me where ist the bus stop? Can I buy a ticket on the train? Te i inne zwroty przyswojone w szkole na języku angielskim uczniowie mogli wykorzystać w praktyce podczas ostatniej już mobilności w ramach projektu Erasmus+ „Intercultural awerness by photography” odbywającej się od 11 do 18 lipca 2022 r. w Amsterdamie.