Watch, Learn, Act

Wyjazd uczniów w ramach programu Erasmus +do Vasto we Włoszech

Utworzono: 24.09.2018

W dniach   od 12 do 18 marca 2018 roku sześcioro uczniów - Katarzyna  Bryła, Oliwia Kaszuba, Karol Ratajczyk, Marlena Pospiech, Sandra Słabowska i Nikola Matusiak  brało udział w międzynarodowej wymianie uczniów w ramach  projektu  Watch, Learn, Act. Razem z 3 nauczycieli – dyrektorem szkoły Ireneuszem Pietrzakiem,  Elżbietą Matyjasz– koordynatorem projektu i  Agnieszką Jurek spędzili ten czas we Włoszech w miejscowości Vastow regionie Abruzji.

Erasmus + w Beauvais we Francji

Utworzono: 30.03.2019

W dniach od 17 do 22 marca 2019 roku uczennice -  Aleksandra Cerekwicka, Martyna Cichorek, Olga Lis, Martyna Nowak i Sandra Słabowska brały udział w ostatniej już międzynarodowej wymianie uczniów w ramach projektu Watch, Learn, Act. Razem z trójką  nauczycieli – dyrektorem szkoły Ireneuszem Pietrzakiem, Elżbietą Matyjasz– koordynatorem projektu i Agnieszką Jurek spędzili ten czas w Beauvais we Francji.