Aktualności, strona 6 z 15

Kaliszanka

Utworzono: 12.06.2023

12 czerwca 2023 r. dzieci z grup BiedronkiMotylki Pszczółki udały się, pod opieką nauczycieli, do Fabryki Pieczywa Cukierniczego Kaliszanka, znanej ze smacznych wafli o nazwie Grześki. Wycieczka była bardzo pouczająca, przedszkolaki poznały bowiem zasady funkcjonowania zakładu oraz zapoznały się z różnorodnością stanowisk pracy w przedsiębiorstwie.

Dzień Rodziny w grupach Biedronki i Motylki

Utworzono: 07.06.2023

Młodsze grupy przedszkolne hucznie uczciły Dzień Mamy i Taty - maluchy przestawiły program artystyczny, średniaki zorganizowały piknik rodzinny.

Warsztaty z leśnikiem

Utworzono: 06.06.2023

We wtorek, 6 czerwca, w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z tatą Antosia z grupy Motylki, Panem Pawłem Krzyżostankiem, który jest leśnikiem.

Dzień Dziecka w Mandorii

Utworzono: 07.06.2023

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie z klas I-III wraz z opiekunami, udali się na wycieczkę do parku rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią. To największy park rozrywki w Europie, znajdujący się pod zadaszeniem.

Dwudniowa wycieczka do Warszawy

Utworzono: 07.06.2023

W dniach 29-30 maj uczniowie klasy VI mieli okazję zwiedzić stolicę Polski. Wycieczkę swą rozpoczęli od Stadionu Narodowego, który pokazał im przewodnik.

Dookoła Polski - ojczyzna bliżej przedszkola

Utworzono: 03.06.2023

W roku szkolnym 2022/2023, dzięki projektowi edukacyjnemu Dookola Polski, dzieci poznały bliżej swoją ojczyznę.

Dzień Dziecka i drzwi otwarte

Utworzono: 01.06.2023

W czwartek, 1 czerwca, w przedszkolu i szkole zrobiło się balonowo i kolorowo. Wszystko to za sprawą połączonych obchodów Dnia Dziecka oraz Drzwi Otwartych dla wszystkich, z którymi po raz piewszy spotkamy się od września w naszej placówce.

Dzień bez Papierosa

Utworzono: 31.05.2023

31 maja obchodzimy święto, które jest okazją do zwrócenia uwagi na powszechność nałogu palenia papierosów i na jego negatywne skutki zdrowotne.

Filmowa laurka - niespodzianka: "Dla naszych rodziców..."

Utworzono: 29.05.2023

Uczniowie klasy IV z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca w prostych słowach dziękują swoim rodzicom za codzienną troskę i opiekę, za ich obecność...

Zabawa sztuką

Utworzono: 31.05.2023

Dzieci z grup Biedronki i Motylki wzięły udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym Zabawa sztuką, którego celem było propagowanie sztuki przez zabawę w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej.