Zakończenie roku przedszkolnego - Biedronki i Motylki

Utworzono dnia 30.06.2023

23 czerwca grupa Biedronki, a 30 czerwca Motylki zakończyły kolejny rok zabawy i nauki w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Blizanowie Drugim. W uroczystości zakończenia roku w grupie najmłodszej uczestniczyli rodzice z trójki klasowej. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy, a dzieci dyplomy oraz nagrody niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy. Uroczystość Motylków rozpoczęła wychowawczyni, która powitała zaposzonych gości  rodziców, podziękowała dzieciom za całoroczną pracę i rodzicom, za zaangażowanie i wsparcie oraz zaprosiła na krótką część artystyczną w wykonaniu dzieci. Następnie Pani wręczyła dzieciom nagrody książkowe a także podziękowania dla rodziców z trójki klasowej.

Dzieciom życzymy bezpiecznych i miłych wakacji, a rodzicom - dziękujemy za zaangażowanie.

J. Dudkowiak, M. Rybarczyk, N. Wróblewska

Utworzono: 30.07.2023