Warsztaty z leśnikiem

Utworzono dnia 06.06.2023

We wtorek, 6 czerwca, w naszym przedszkolu mieliśmy wspaniałe warsztaty z tatą Antosia z grupy Motylki, Panem Pawłem Krzyżostankiem, który jest leśnikiem. Antoś bardzo pięknie wywiązał się z funkcji pomocnika taty leśnika. Dzieci z grupy Biedronki, Motylki i Pszczółki miały możliwość dowiedzieć się mnóstwo ciekawych rzeczy o lesie, a także zobaczyć, dotknąć i powąchać gałązki drzew iglastych, liściastych, szyszek i nasion brzozy. Każdy przedszkolak mógł też podziwiać poroże zwierząt leśnych i ułożyć drewniane puzzle. Na pamiątkę dzisiejszych warsztatów każdy przedszkolak otrzymał szyszkę i wspaniały medal, a panie z przedszkola po poprawnych odpowiedziach w quizie o lesie, również otrzymały medale i wykonane przez Pana Pawła ozdobne deski.

To były wspaniale i bardzo ciekawe warsztaty o życiu mieszkańców lasu.

Bardzo dziękujemy Panu Pawłowi za wszystkie ciekawostki, poświęcony czas i super warsztaty o lesie.

J. Dudkowiak

Utworzono: 19.06.2023