Spotkania wigilijne

Utworzono dnia 22.12.2023

Wigilia przystrojony biało stół,
zaprasza siądź z nami wraz gościu nasz.
Opłatek weź i z nami dziel,
bo dzisiaj radość gości w nas.

Choć Wigilia Bożego Narodzenia przypada 24 grudnia, już 22 grudnia 2023 r., do świątecznych stołów zasiedli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. Szczególny wymiar spotkanie miało w klasie Ia. Do wspólnego biesiadowania dzieci zasiadły bowiem wraz z rodzicami oraz dyrekcją. Spotkanie wigilijne rozpoczęło się krótką inscenizacją, nie zabrakło również opłatka, a także wspólnego śpiewu kolęd. O suto zastawiony stół oraz tradycyjne wigilijne potrawy zadbali rodzice pierwszoklasistów, za co należą im się wielkie podziękowania. W klasie trzeciej czekolada lała się natomiast ulubiona przez dzieci czekolada, a w kuchni krzątały się mamy.

Wszystkim Rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w organizację klasowych wigilii, serdecznie dziękujemy!

Wesołych Świąt!

E. Orpel, M. Kaźmierczak