e-Twinning'owa telekonferencja

Utworzono dnia 17.04.2024

W środę, 17 kwietnia, odbyła się konferencja online w języku angielskim między państwami, które wzięły udział w projekcie eTwinning "Easter Cards Exchange", polegającym na wymianie kartek wielkanocnych. Obecni byli na niej zarówno uczniowie z Włoch, jak i Grecji wraz z nauczycielami. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 1A wraz z wychowawcą, którzy zaśpiewało piosenkę o imionach, poprzez którą przedstawili się, ale także powiedzieli wiersz w języku angielskim.
Wszystko odbywało się jeszcze w wielkanocnej atmosferze. Nasi uczniowie mogli wysłuchać, językiem angielskim posługują się ich zagraniczni rówieśnicy, a także sami zastosować proste zwroty komunikacyjne. Zobaczyli również na żywo, jak wygląda nauka w zagranicznych szkołach.

Ewelina Orpel

Utworzono: 17.04.2024