Dzień Rodziny w grupach Biedronki i Motylki

Utworzono dnia 07.06.2023

Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę. /Sophia Loren/

Młodsze grupy przedszkolne hucznie uczciły Dzień Mamy i Taty. Z programem artystycznym pt. Mama i tata, najpiękniejsze słowa świata wystąpiły Biedronki. Dzieci zaprezentowały różnorodne wiersze i piosenki. W montażu słowno-muzycznym przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie artystyczne, wierszyki, piosenki oraz wyjątkowo wzruszający taniec będący wyrazem podziękowania i miłości dla swoich rodziców. Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staraNnie wykonanych przez dzieci upominków. 6 czerwca 2023 r. popołudniu dzieci z grupy Motylki świętowały natomiast Dzień Rodziny. Po powitaniu zebranych gości przez wychowawczynię, dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której wierszykami i piosenkami podziękowały rodzicom za ich miłość, wyrozumiałość i poświęcenie. Następnie, przy dźwiękach muzyki i zabawach z mydlanymi bańkami, rozpoczęła się degustacja owocowych i warzywnych smakołyków, przygotowanych przez rodziców dzieci. Wielkim powodzeniem cieszyła się też lemoniada i popcorn. Po krótkim odpoczynku na kocykach, dzieci, rodzice i rodzeństwo, a także dziadkowie bawili się wraz z animatorkami z grupy Hajdasz Panią Klaudią i Agnieszką.

Obie grupy spędziły wspaniały czas w gronie rodzinnym.

J. Dudkowiak, M. Rybarczyk, N. Wróblewska

Utworzono: 19.06.2023