Dzień Dziecka w Mandorii

Utworzono dnia 07.06.2023

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka uczniowie z klas I-III wraz z opiekunami, udali się na wycieczkę do parku rozrywki Mandoria w Rzgowie pod Łodzią. To największy park rozrywki w Europie, znajdujący się pod zadaszeniem. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie. W Mieście Przygód atrakcje są naturalną częścią całego miejsca, czyli miasta ze swoją historią i stylem. To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki. Uczestnicy wycieczki już od samego rana w wyśmienitych nastrojach oczekiwali na spotkanie z przygodą. Po dotarciu na miejsce od razu przekonali się, że czeka ich dzień pełen wrażeń. Zróżnicowane atrakcje: karuzele, roller-coastery, rowerki wodne, zjeżdżalnie, labirynt, olbrzymi małpi gaj, a także gry zręcznościowe zapowiadały się bardzo obiecująco! W tętniącym życiem mieście dzieci mogły skupić się także na odkrywaniu tajemnic Mandorii. Pomimo zmęczenia wywołanego kilkugodzinną zabawą dzieci wróciły do szkoły bardzo zadowolone.

Utworzono: 15.06.2023